KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 6856267
nr 685 6267
Kopparstick
diverse, 1700-/1800-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 mars 2011
kl 17:31:53
300 kr
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr